Harmonizace prostoru kanceláře firmy Tivali

20.800 Kč
Rekonstrukce kanceláře

Zadání

Společnost provozující již 10 let několik internetových obchodů se rozhodla pro změnu pracovního prostředí. Zadáním bylo, aby zákazníci, kterří do firmy přicházejí měli z firmy dobrý pocit, aby bylo zřejmé čím se firma zabývá a aby firma působila seriózně.

Dostaly jsme finanční  limit na materiál cca 10 tisíc korun. Věděly jsme, že na akci máme dva dny.

Průběh, časová náročnost, cena

V sobotu brzy ráno jsme se sešly v kanceláři a vymyslely, jaké změny provedeme. Pak jsme se pustily do práce. Bylo nutné přikoupit některé kusy nábytku a drobné dekorace.

Celkový čas, který si harmonizace prostoru kanceláře vyžádala bylo 26 hodin během dvou dnů. V tomto čase jsme vymýšlely a plánovaly změny, vyklízely, uklízely, montovaly nábytek a jezdily po obchodech.

Cena za rekonstrukci: 26 x 980 = 25.480,- za práci + 11.000,- za koupený materiál (regály, nové pracovní desky, boxy na tříděný odpad, obrazy, květiny a květináče, další dekorace a kanc.materiál)

Hodnocení zákazníka

Změna pracovního prostředí měla velmi pozitivní vliv na pohodu zaměstnanců firmy. To se odrazilo na celkové atmosféře ve firmě. Konečně je z nás sebevědomá firma, která už má pevné místo na trhu.

Chcete objednat úklid nebo máte dotaz? Napište nám

závěr

Takováto práce nás opravdu baví. Skutečná výzva, rychlá práce, velká změna, pozitivní ohlas zákazníka, minimalizace nákladů a navíc nadšení zákazníka vyústilo v další spolupráci na druhé kanceláři a na dlouhodobém pravidelném eko úklidu prostor firmy.

OBRÁZKY PŘED A PO

Kancelář firmy před zásahem Zelené úklidovky.
Kancelář firmy před zásahem Zelené úklidovky.
"Stejný záběr" o 26 hodin později. Kancelář firmy po zásahu Zelené úklidovky.
„Stejný záběr“ o 26 hodin později. Kancelář firmy po zásahu Zelené úklidovky.
Druhá strana kanceláře po zásahu Zelené úklidovky.
Druhá strana kanceláře po zásahu Zelené úklidovky.

Eliška Ž.

Holky to je paráda!!! Luxusní, krásné, naleštěné a moc příjemné! Taky jsem fascinovaná, jak je to tu úžasně provoněné. Moc děkujeme, budeme jen doporučovat. Myslím, že všechny mamky ocení takovouto pomoc.

Jarmila S.

Je to krásný. Máte to u mně! Díky!

Jarmila S., Brno

Jaroslava D.

Takhle čisté ty dveře byly naposled když jsme je natírali.. a to už je přes 20 let! Děkuji vám.

Saša K.

Je to skvělý, holky.. Prostě skvělý. Vždyť to je jako kdybych si uklidila sama! Ještě nikdy mi nikdo takhle neuklidil. Díky!

Chcete objednat úklid nebo máte dotaz? Napište nám