SPOLUPRÁCI na úklidu ZAČÍNÁME OBHLÍDKOU MÍSTA, PŘI KTERÉ SE DOHODNEME, CO AKTUÁLNĚ POTŘEBUJETE. tato schůzka je zdarma.

čas potřebný k úklidu se liší a je v případě úklidu  nebytových prostor velmi individuální. CENA OD 300,- KČ/HOD. součástí ceny jsou čistící pRostředky a pomůcky.

Chcete objednat úklid nebo máte dotaz? Napište nám

Ekologický úklid se nemusí týkat jen domácností. Oslovují nás i firmy a provozy, které také chtějí uklízet šetrně a ekologicky. Eko úklid je vhodný i pro kavárny, čajovny, dětské koutky apod.

Ekologicky uklízíme také bytové domy a firmy a jejich kanceláře. Naše Jarmylky si poradí s každým prostorem. Na základě obhlídky místa domluvíme konkrétní podobu eko úklidu – tedy jeho délku a cenu a domluvíme se co pro Vás budeme uklízet.

Chcete objednat úklid nebo máte dotaz? Napište nám

PROČ POČÍTÁME CENU ZA HODINU A NE ZA ÚKOL/ZAKÁZKU?

Každý prostor je jiný (množství nábytku, věcí, typ povrchu, počet a povaha obyvatel, zvířata) a péče o něj si vyžádá jiný čas. Kdybychom naceňovaly úklid paušálně (stejná cena z úklid), za stejnou odměnu bychom u jednoho zákazníka uklízely 2 hodiny a u jiného třeba 4 hodiny.

A to by vedlo přirozeně k tomu, že by jeden prostor byl pro nás snazší a druhý těžší. Jeden oblíbenější a druhý nespravedlivý a neoblíbený. Jeden zákazník by dotoval druhého.

Ve výsledku se k ceně za úkol s každým zákazníkem stejně dopracujeme a částka za hodinu slouží hlavně jako pomůcka.

Řešíme to totiž takto: pečlivě komunikujeme o potřebách prostoru a jeho uživatel a nastavíme délku a výsledek úklidu na základě společné dohody s Vámi tak, aby to bylo v pořádku pro obě strany. Vlastně pro všechny tři strany- ta naše Země se také počítá :-).

Tak proto tedy.