VŽDY ZDŮRAZŇUJEME VÝZNAM VŠESTRANNÉ OTEVŘENÉ KOMUNIKACE

Pravidelný úklid domácnstí ale i úklid ve firmách a jiných provozech má svá specifika. Když uklízíte sami, u sebe doma, odpustíte si, že jednou nesetřete poličku nad postelí a jindy zase vynecháte parapety v kuchyni. A nijak Vám to nevadí.

Ale když někomu za úklid zaplatíte, tak očekáváte,že bude úklid vždy 100%. To je v pořádku. Tak to prostě je… Je ale dobré myslet i na to, že ti, kteří u Vás uklízejí jsou také „jen“ lidé. A tak se může stát, že jednou na něco zapomenou nebo nestihnou vše jak byste si představovali. Často jsme se proto setkávaly s názorem, že naši zákazníci, kteří v minulosti využívali služeb jiných úklidových firem nebo měli jen soukromě domluvenou slečnu na úklid, byli po nějakém čase s úklidem nespokojení, protože úroveň úklidu měla klesající tendenci.

Tak to prostě je.. všude. Je tu ale jedna dobrá zpráva. Když o tom víme, můžeme s tím pracovat. U nás proto uklízíme trochu jinak. Máme celou řadu opatření, jak poklesu kvality úklidu  předcházet nebo jak ji řešit.

  • střídáme paní na úklid tak, aby je úklid stále bavil
  • občas uklízíme ve dvou
  • uklízíme při hudbě
  • ale základem je OTEVŘENÁ KOMUNIKACE.

Naše pracovnice se na nás mohou kdykoliv obrátit s tím, že už cítí, že je úklid určitého prostoru již vyčerpává a že se již nesoustředí tak, jako na začátku. Stejně tak jsme rády, když zákazník, který si všimne, že je úklid u něj doma již není to co býval, jednoduše zavolá nám a probereme možnosti co s tím.

Je pro nás důležité, aby všechny zúčastněné strany byly spokojené. A to jak zákazník, tak paní na úklid. Jsme přesvědčené, že je velký rozdíl, jestli uklízel u Vás doma člověk s radostí a v dobré náladě nebo otrávený a naštvaný. Zelené úklidy jsou nejen o pořádku, ale i o radosti, o dobrém pocitu a o čistém svědomí, že děláme práci jak nejlépe dovedeme.

A proto potřebujeme, abyste k nám byli upřímní a veškeré připomínky otevřeně a konstruktivně komunikovali se zakladatelkami Zelené úklidovky.

Chcete objednat úklid nebo máte dotaz? Napište nám