Úklid u SAŠI během stěhování

Saša je maminka tří dětí na plný úvazek. Svým dětem věnuje většinu svého času a má je v domácím vzdělávání. S dětmi jsou tedy doma často a všichni to známe, jak rychle děti dovedou dělat nepořádek. V době úklidu navíc Saša s manželem stěhovali dětem pokoje a ještě měli na návštěvě maminku. Byla to tedy náročná situace, ale se vším jsme si společně poradili.

jak to probíhalo

Před začátkem úklidu jsme se Sašou prošly celý dům a dohodly se na tom, jak úklid provedeme a kde všude budeme uklízet. Součástí úklidu bylo kromě běžného čištění (podlahy, police, stoly, koupelna, wc) také srovnání věcí na zemi, což ve všech pokojích zabralo poměrně dost času a úklid kuchyňské linky včetně čištění spotřebičů zvenku.

Uklízely jsme ve dvou 3.5 hodiny.

3.5 hodiny práce pro Jarmilu a Jitku ze Zelené úklidovky

+

1.680,- Kč investice pro Sašu

=

Saša spokojená a my dobrý pocit z vykonané práce. Toto byl prý přesně ten úklid, na který už v zápřahu běžného dne nemá Saša kapacitu. Navíc jsme ji úklidem nakoply a vlily novou energii do žil a tak potom v úklidu pokračovala i po našem ochodu a dotáhla spoustu věcí, které odkládala již dlouhé měsíce..

Chcete objednat úklid nebo máte dotaz? Napište nám

OBRÁZKY

Dětský pokoj před návštěvou Zelené úklidovky
Dětský pokoj před návštěvou Zelené úklidovky
detsky-pokoj-po-1
Dětský pokoj po návštěve Zelené úklidovky.
obyvak-pred-1
Obývací pokoj s jídelním stolem před návštěvou Zelené úklidovky
obyvak-po-2
Obývací pokoj po návštěvě Zelené úklidovky.

 

 

Eliška Ž.

Holky to je paráda!!! Luxusní, krásné, naleštěné a moc příjemné! Taky jsem fascinovaná, jak je to tu úžasně provoněné. Moc děkujeme, budeme jen doporučovat. Myslím, že všechny mamky ocení takovouto pomoc.

Jarmila S.

Je to krásný. Máte to u mně! Díky!

Jarmila S., Brno

Jaroslava D.

Takhle čisté ty dveře byly naposled když jsme je natírali.. a to už je přes 20 let! Děkuji vám.

Saša K.

Je to skvělý, holky.. Prostě skvělý. Vždyť to je jako kdybych si uklidila sama! Ještě nikdy mi nikdo takhle neuklidil. Díky!