Úklid u báry

Bára se na nás obrátila, protože ji deprimovalo, že se nemůže odhodlat k dotažení mnoha drobností ve své domácnosti. Zároveň ale cítila, že se tímto stresem připravuje o energii a radost.

Navštívily jsme ji tedy doma a domluvily se na rozsahu úklidu. Bára řekla co konkrétně chce určiě uklidit. Ostatní věci pak už nechala na naší intuici.

jak to probíhalo

Součástí úklidu bylo kromě běžného čištění (podlahy, police, stoly, koupelna, wc) také srovnání knihovny, srovnání věcí v komoře (včetně poskládání povlečení, ručníků apod.), umytí židlí u jídelního stolu, umytí dveří, vyčištění lednice, očištění všech světel v bytě, úklid terasy.

8 hodin práce pro Zelenou úklidovku

1.920,- Kč investice pro Báru

=

úleva, spokojenost, radost a vděčnost Báry. Nyní už jí nemusí pokaždé, když jde do lednice napadnout „Měla bych tu lednici umýt“ .. lednice už je teď čistá a Bára si to užívá. Místo výčitek svědomí pokaždé když vaří, ji zaplaví radost a potěšení z čisté lednice.

Eliška Ž.

Holky to je paráda!!! Luxusní, krásné, naleštěné a moc příjemné! Taky jsem fascinovaná, jak je to tu úžasně provoněné. Moc děkujeme, budeme jen doporučovat. Myslím, že všechny mamky ocení takovouto pomoc.

Jarmila S.

Je to krásný. Máte to u mně! Díky!

Jarmila S., Brno

Jaroslava D.

Takhle čisté ty dveře byly naposled když jsme je natírali.. a to už je přes 20 let! Děkuji vám.

Saša K.

Je to skvělý, holky.. Prostě skvělý. Vždyť to je jako kdybych si uklidila sama! Ještě nikdy mi nikdo takhle neuklidil. Díky!

Chcete objednat úklid nebo máte dotaz? Napište nám

OBRÁZKY PŘED A PO

Dětský pokoj před návštěvou zelené úklidovky

 

Dětský pokoj po návštěvě zelené úklidovky

 

Obývací pokoj před návštěvou Zelené úklidovky